Messenger

Jak pobrać dźwięk z Messengera na komórkę i PC

Jak Pobrać Dźwięk Z Messengera

Pobieranie wiadomości głosowych i klipów audio z Facebook Messengera

W Messengerze łatwo pobrać i zapisać filmy na telefonie lub komputerze. Niestety, nie jest tak samo łatwo w przypadku wiadomości głosowych czy klipów audio. Jeśli chcesz pobrać klip audio lub nagranie głosowe, nie możesz po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy lub przytrzymać dłużej dźwięk, a następnie nacisnąć „zapisz”. W tej sytuacji wydaje się niemożliwe, aby pobrać wiadomości głosowe z popularnej aplikacji do komunikacji na Facebooku. Ale nie poddawaj się jeszcze!


Jeśli naprawdę chcesz pobrać audio z Facebook Messenger, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami. Działa na telefonie, PC lub laptopie.

Jak Pobrać Wiadomość Głosową Z Messengera
Jak Pobrać Dźwięk Z Messengera Na Komórkę I Pc

Jak pobrać wiadomość głosową z messengera

 1. Upewnij się, że korzystasz z danych komórkowych, a nie Wi-Fi. 
 2. Otwórz przeglądarkę na telefonie zamiast aplikacji Messenger. W
 3. pisz „free.facebook.com” w pasku adresu przeglądarki i zaloguj się.
 4. Otwórz zakładkę „Wiadomości” i znajdź konwersację z plikiem audio do pobrania.
 5. Kliknij link z rozszerzeniem .mp4, aby rozpocząć pobieranie.
 6. Na komputerze otwórz wersję mobilną Facebooka (m.facebook.com), kliknij ikonę czatu i otwórz wiadomość z plikiem audio.
 7. Kliknij trzy kropki obok pliku audio i wybierz „Pobierz”.

Czy można pobrać Audio (Wiadomości Głosowe) z Messenger?

Tak, to jest możliwe. Może się wydawać, że Facebook pozwala tylko na pobieranie zdjęć i filmów, ale możesz zrobić to samo z nagraniami audio i wiadomościami głosowymi. Musisz jednak zauważyć, że opcja pobierania audio z Messenger jest dość ukryta. Nie pojawi się, jeśli tylko przytrzymasz dłużej nagranie audio w aplikacji. Nie ma również opcji zapisywania audio w Messenger dla wersji Web. Co więc zrobić? Dowiesz się, czytając dalej. I nie, nie musisz używać żadnej aplikacji innej niż Messenger.

Poznaj Sekrety Algorytmu Instagrama

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

Jak pobrać Audio z Messenger na telefonie komórkowym

Jeśli korzystasz z aplikacji Messenger, oto jak pobrać i zapisać klipy audio oraz nagrania głosowe do galerii telefonu lub lokalnego folderu:

 1. Po pierwsze, przełącz się na dane mobilne i nie używaj Wi-Fi. W przeciwnym razie ten sposób nie zadziała.
 2. Zamiast aplikacji Messenger, otwórz przeglądarkę na swoim telefonie.
 3. Wpisz „free.facebook.com” w pasku adresu przeglądarki i zaloguj się, używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
 4. Po zalogowaniu się, kliknij zakładkę „Wiadomości” na górnym pasku nawigacji, tuż pod polem wyszukiwania.
 5. Otwórz wiadomość z klipem audio, który chcesz pobrać.
 6. Klip audio powinien wyglądać jak link z końcówką .mp4. Kliknij ten link.
 7. Pobieranie audio będzie zużywać dane. Aby kontynuować, kliknij opcję pobierania i poczekaj, aż się zakończy. Po zakończeniu pobierania, plik audio w formacie MP4 będzie znajdować się w menedżerze pobierania przeglądarki. Możesz teraz odsłuchać plik audio tak, jak każdą inną piosenkę lub nagranie głosowe na swoim telefonie.
Czy Mozna Pobrac Audio Wiadomosci Glosowe Z Messenger
Jak Pobrać Dźwięk Z Messengera Na Komórkę I Pc

Jak pobrać Audio z Messenger na komputerze

Jeśli korzystasz z komputera, możesz pobrać audio z Messenger w zaledwie pięciu prostych krokach:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz m.facebook.com. Spowoduje to załadowanie mobilnej wersji Facebooka w przeglądarce.
 2. Kliknij ikonę czatu lub Messengera w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz wiadomość z klipem audio lub nagraniem głosowym, które chcesz pobrać. Kliknij trzy kropki obok klipu audio i wybierz „Pobierz”.
 4. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać audio, i kliknij „Zapisz”.
 5. Poczekaj na zakończenie pobierania. Po zakończeniu plik audio zostanie zapisany w lokalnym folderze jako MP4. Możesz teraz odsłuchać go, używając dowolnej aplikacji lub oprogramowania do odtwarzania multimediów. To takie proste.

Zalety pobierania audio z Messenger na Facebooku

Pobierając audio z Messenger na swój telefon lub komputer, możesz słuchać go w dowolnym momencie, nawet będąc offline. Ponieważ zapisany plik audio ma format MP4, możesz zrobić z nim, co tylko chcesz. Możesz użyć go jako tła audio w swoim filmie lub zremiksować go, aby stworzyć nową piosenkę. Możesz również udostępniać plik poza Facebookiem. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu praw autorskich, zwłaszcza w przypadku chronionych klipów audio.

Kolejną zaletą pobierania audio z Messenger jest możliwość zapisania go jako dowodu, więc jeśli nadawca wycofa klip, nadal będziesz mieć jego kopię.

Jak Pobrać Audio Z Messenger Na Telefonie Komórkowym
Jak Pobrać Dźwięk Z Messengera Na Komórkę I Pc

Czy można cofnąć wiadomość głosową w Messenger?

Jeśli chcesz wycofać lub odwołać wiadomość głosową w Messenger, możesz to zrobić w ten sam sposób, co w przypadku niewysłanych wiadomości tekstowych. Przytrzymaj dłużej klip audio, aby wyświetlić opcje wiadomości, a następnie wybierz „Cofnij”. Jeśli chcesz trwale usunąć klip audio z historii czatu dla siebie i odbiorcy, upewnij się, że wybierzesz opcję „Cofnij dla wszystkich”.

Jak wysyłać zapisane wiadomości głosowe z Messengera na dysk

Pobranie plików audio z Facebook Messenger to jedno, ale czasami potrzebujemy również wysłać te zapisane wiadomości głosowe z Messengera na dysk, aby uporządkować nasze pliki lub udostępnić je innym. Możemy to zrobić w kilku prostych krokach:

 1. Po pobraniu wiadomości głosowej z Messengera, zlokalizuj plik audio w swoim telefonie lub komputerze.
 2. Przenieś plik audio do wybranej lokalizacji na swoim dysku, tworząc nowy folder lub dodając go do istniejącego katalogu, jeśli jest to konieczne.
 3. Jeśli chcesz udostępnić pobraną wiadomość głosową innym osobom, możesz to zrobić, przesyłając plik przez e-mail, platformy do współdzielenia plików, takie jak Google Drive lub Dropbox, lub poprzez inne dostępne kanały komunikacji.

Pamiętaj, że przed udostępnieniem plików audio z Facebook Messenger innym osobom, sprawdź, czy nie naruszają one prywatności innych osób ani nie łamią żadnych praw autorskich.

W ten sposób będziesz mógł nie tylko pobrać pliki audio z Facebook Messenger, ale również zorganizować pobieranie wiadomości głosowych z Messengera oraz łatwo je udostępniać.

Instrukcja wideo jak pobrać wiadomość głosową z messengera

Podsumowanie

Jeśli chodzi o pobieranie audio z Messenger, nie trzeba robić skomplikowanych rzeczy, takich jak instalowanie dodatkowego oprogramowania lub aplikacji. Gdy tylko nauczysz się sztuczki pobierania audio, nie zajmie ci to dużo czasu. To proste, ale niezwykle pomocne rozwiązanie, szczególnie jeśli potrzebujesz mieć zapisany klip audio w trybie offline.

Przy okazji, warto wspomnieć o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w rozmowach tekstowych. Jeśli interesuje Cię temat ChatGPT, przeczytaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *