Częste Pytania - DePoint

W trakcie kampanii zapewniamy pełną transparentność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze promowanie Instagrama nie ma wad!

000

Zbanowanych kont w historii depoint.pl

348

Aktywnych klientów w Polsce oraz zagranicą!

865

Przeprowadzonych kampanii od początku istnienia agencji!

DePoint - częste pytania #1

Tak, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu mogą Państwo promować profile taniej lub całkowicie za darmo.

Polecenie naszych usług 1 osobie = rabat 10% na promowanie Państwa profilu (polecenie 10 osobom pozwala promować profil całkowicie za darmo – w oparciu o maksymalne ustawienia).

Zgłoś się do nas, a otrzymasz specjalny kod, który pozwoli Ci na współpracę z nami.

Instalacja profilu Klienta do systemu następuje do 48 godzin od przesłania kompletnego briefu oraz opłacenia zamówienia. Przy przedłużaniu współpracy o kolejny okres, działania promocyjne nie zostają przerywane.

Rozpoznanie czy dany profil korzysta z automatyzacji nie jest możliwe dopóki wyłączona jest funkcja auto-komentowania, której nie zalecamy. Nasz algorytm w coraz bardziej naturalny sposób wspiera codzienne działania na Instagramie, jednocześnie będąc niedostrzegalnym dla innych użytkowników Instagrama. Dzięki funkcji unfollow Twój profil będzie miał tyle samo obserwowanych, co przed rozpoczęciem naszych działań. Promocja Instagrama jest dokładnie przemyślana i działa zgodnie z wszelkimi algorytmami.

Tak, wszystkie pozyskane osoby są realne i każda z tych osób jest potencjalnym klientem, ponieważ dbamy o to, aby nowi obserwatorzy byli z kręgu działalności, którą nasi Klienci się zajmują. Nie sprzedajemy followersów – botów. Promujemy konta na Instagramie w naturalny sposób poprzez zwiększenie aktywności na koncie.

DePoint - częste pytania #2

Tak. W celu zagwarantowania naszym Klientom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa zespół prawników opracował opinię prawną, która potwierdza legalność automatyzacji i jej akceptację przez portal.

Działanie algorytmu przypomina aktywność człowieka. System dla każdego konfigurujemy w ten sposób, by nie przekroczyć bezpiecznych limitów ustanowionych przez Instagram i wykonywać akcje w dynamicznie zmieniających się interwałach czasowych.

Według oficjalnego oświadczenia władz platformy tworzenie interakcji w oparciu o wyznaczone limity dzienne nie jest w żaden sposób groźne dla konta i nie wiąże się z ryzykiem jego zablokowania. Dotyczy to zarówno interakcji ręcznych, jak i automatycznych. Mówi o tym m.in. szósty rozdział raportu:

OFICJALNE PISMO OD INSTAGRAMA  – kliknij, aby zobaczyć.

 

Zgodnie z zasadami przetwarzania danych RODO hasło przesyłane jest za pomocą bezpiecznego protokołu HTTPS i przechowywane na szyfrowanym serwerze. Dane przekazywane w związku z realizacją zamówienia nie są udostępniane osobom trzecim, publikowane ani ujawniane w jakikolwiek inny sposób. Tak, Twoje dane są bezpieczne.

System inicjuje interakcje w imieniu profilu Klienta, dlatego niezbędne są dane wymagane do jego zalogowania. Dodatkowo jesteśmy w stanie wtedy kontrolować każdy aspekt konta oraz jego ustawień, a to odgrywa bardzo istotną rolę podczas promocji Instagrama.

Tak, współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami fizycznymi. Za każde polecenie naszych usług otrzymują Państwo 10 % wartości zamówienia. Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami.

Co zyskasz dzięki promowaniu Instagrama korzystając z DePoint

Od 300 do nawet 2000 potencjalnych klientów każdego miesiąca.

Zwiększona intensywność interakcji prowadzonych na Instagramie pozwala profilom prywatnym i biznesowym pozyskać nowych i zainteresowanych treścią odbiorców z wybranej grupy lub branży.

Wyobraź sobie, że dodajesz post z hashtagiem #kawa, który zostaje polubiony przez Starbucks. To nowoczesny sposób prowadzenia interakcji firm ze swoimi klientami, które przekładają się na silniejsze relacje i wzrost sprzedaży.

Nasz zespół pracuje nad wzrostem popularności Twojego konta, a Ty jedynie dodajesz posty, dbając o ich jakość i treść. Aby osiągnąć taką aktywność na Instagramie – musiałbyś spędzać przy nim 24h na dobę.

Korzystamy tylko z sprawdzonych i bezpiecznych metod, dlatego nie musisz się obawiać o jakiekolwiek blokady, limity lub inne negatywne czynniki.