depoint.pl-lejek-sprzedażowy-skuteczna-promocja-instagrama-promowanie-instagrama (1) (1)

Zobacz naszą historię oraz to jak działamy od środka

Wiele lat na rynku.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak podchodzić do każdego rodzaju kont i uzyskiwać oczekiwane efekty.

Skuteczne metody.

Korzystamy z najlepszych dostępnych metod. Wiemy jak działają algorytmy Instagrama, dlatego możemy się do nich dostosować. 

Konsekwencja.

W każdy projekt angażujemy się w 100 procentach i robimy go od samego początku, aż do momentu uzyskania najlepszych wyników. 

Pełna anonimowość.

Nikt nie będzie wiedział, że korzystasz z naszych usług. Jedyne co zauważą inni użytkownicy, to ciągły rozwój konta na Instagramie.

20 Pracowników Firmy
2 Biura
843 Zadowlonych klientów
6 Lat doświadczenia

W 2017 roku weszliśmy już oficjalnie na scenę Instagrama i rozpoczęliśmy testowanie nabytej wiedzy oraz doświadczenia. Poskutkowało to tym, że w zaledwie 1 rok uzyskaliśmy wynik 160000 obserwujących na jednym z kont, zaczynając od zera. Dziennie otrzymywaliśmy dziesiątki wiadomości na temat tego jak to zrobiliśmy oraz czy pomożemy innym uzyskać taki lub podobny rezultat. Tak właśnie powstał DePoint.

Łączymy nasze główne kompetencje – chęć rozwoju oraz empatię, pozwala nam to lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy tego co mają do powiedzenia, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz staramy się dostarczyć produkt, taki jak klienci chcieli otrzymać. Oferujemy to czego Klient oczekiwał, w taki sposób, aby zapewnić 100% satysfakcji z zakupów.

DePoint - Promujemy Instagrama

Jesteśmy Najlepsi w tym co robimy!

Profesjonalne wsparcie

Odpisujemy na każde pytanie. Dzięki wiedzy, którą posiadamy jesteśmy w stanie na nie odpowiadać..

Wieksze możliwości

Dzięki większej ilości obserwatorów i zaangażowania jesteś w stanie dotrzeć do znacznej ilości osób.

Automatyzacja działań

Dzięki automatyzacji zyskasz dużo czasu wolnego, który możesz efektywniej wykorzystać.

Wzrost Zaangażowania

Za wzrostem obserwacji idzie wzrost zaangażowania, gdyż Twoje posty docierają do większego grona.

zdobywanie like na Instagramie zdobywanie obserwujących na Insta

Jesteśmy najlepsza firmą promującą Instagrama oraz wspierająca promocję Instagrama

Każda marka ma swoją historię. My swoją rozpoczęliśmy w 2012 roku. Wtedy o marketingu wiedzieliśmy niewiele. Zafascynowała nas sama idea oraz możliwości związane z marketingiem i tak zaczęliśmy się rozwijać

Wiemy jak ciężko jest zaistnieć na Instagramie. Spędziliśmy łącznie ponad 2000 godzin na szukaniu metod oraz szkoleniu się, aby wykonywać to co robimy najlepiej jak można. Od blisko dekady realizujemy kampanie marketingowe w wyszukiwarkach oraz sieciach społecznościowych dostarczając Klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie według wypracowanych strategi oraz sprawdzonym rozwiązaniom.

Powierzone zadania realizujemy z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, mając na uwadze cele Klienta oraz wyniki prowadzonych kampanii.

Wykorzystujemy innowacyjne oraz zaawansowane narzędzia, dzięki którym prowadzone działania realizujemy efektywnie i profesjonalnie..

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze elementy wspieranych profili, osiągając dzięki temu przewagę nad konkurencją.