Facebook, Social media

Zaproś wszystkich do polubienia Twojej strony na Facebooku osoby jednym kliknięciem

Facebook-Like-Lajk-Jak-Zaprosic-Znajomych-Do-Polubienia-Strony-Jednym-Kliknieciem-Raz-Jeden-Latwo-Szybko-Polska-2018-2019-Aplikcja-Aplikacje-Promowanie-Instagrama-Promowanie-Insta-Story-Firma

Zaproś do polubienia Twojej strony osoby, które lubią Twój post. Zaproś wszystkich znajomych na Facebooku, aby polubili stronę lub wydarzenie na Facebooku.

Myślałeś kiedyś o tym, w jaki sposób możesz zaprosić wszystkich swoich znajomych do polubienia strony na Facebooku? A co jeśli organizujesz ogromny projekt X i chcesz zaprosić wszystkich znajomych na swoje wydarzenie na Facebooku? Widziałeś, że jeden z Twoich postów osiągnął ponad przeciętne zainteresowanie i zechciałbyś skorzystać z możliwości zaproszenia ich do polubienia Twojej strony, ale gdybyś miał to zrobić ręcznie to spędziłbyś nad tym cały dzień? Zaproś do polubienia Twojej strony na Facebooku jednym przyciskiem!

Przedstawię Ci 3 możliwości, dzięki którym zautomatyzujesz takie działania, przez co w tym czasie będziesz mógł robić bardziej pożyteczne rzeczy niż klikanie “zaproś do polubienia” “wyślij zaproszenie” itd.

Zaproś wszystkich do polubienia Twojej strony na Facebooku osoby jednym kliknięciem

1. Zaproś do polubienia Twojej strony osoby, które lubią Twój post

Ten sposób jest szczególnie przydatny dla postów, które mają 500/1000 czy nawet 10000+ like, jednocześnie przy mniejszych ilościach sprawdzi się równie dobrze i pozwoli w tym czasie robić coś pożyteczniejszego. Za pomocą tej metody możesz zrobić wszystko dzięki 1 przyciskowi.

Uwaga: aby to działało, musisz użyć przeglądarki Google Chrome.

1. Dodaj do swojej przeglądarki wtyczkę, która znajduje się na tej stronie: Invite post likers to like page in Facebook™

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

2. Wchodzisz na Facebooka, logujesz się do niego.

3. Wchodzisz na swój Fanpage i znajdujesz post, który wzbudził większe zainteresowanie i osoby, które go polubiły mają zostać zaproszone do polubienia Twojego Fanpage.

4. Klikasz w te polubienia

5. Wybierz Inv z listy rozszerzeń i rozpocznij działanie.

Zaproś-Do-Polubienia-Twojej-Strony-Osoby-Które-Lubią-Twój-Post-Zaproś-Wszystkich-Znajomych-Na-Facebooku-Aby-Polubili-Stronę-Lub-Wydarzenie

Cała czynność jest banalnie prosta, więc na pewno sobie poradzisz. Dzięki temu, że poświecisz kilka minut teraz na przeczytanie tego artykułu oraz zapoznanie się z działaniem tej wtyczki, to w późniejszym czasie oszczędzisz sobie godzin spędzonych na bezsensownym klikaniu.

2. Jak zaprosić znajomych do polubienia strony na Facebooku

Tutaj na szczęście już nie potrzebny jest żaden skrypt czy też wtyczka, aby zaprosić wszystkich swoich znajomych do polubienia Twojej strony na Facebooku. Facebook zlitował się nad nami i niedawno wprowadził przydatną funkcję, która pozwala zaprosić do polubienia Twojej strony.

Wszystko będzie pokazane w języku angielskim. Jednocześnie każda z tych opcji znajduje się w tym samym miejscu w języku polskim, dlatego też nie powinno być jakichkolwiek problemów.

Kroki, które musisz wykonać aby zaprosić znajomych do polubienia Twojej strony:

1. Przejdź do swojego Fanpage

2. Po prawej stronie będziesz miał  “invite your friends to like this page”, a w przypadku polskiej wersji “Zaproś znajomych”.

3. Kliknij w to i wybierz “zaznacz wszystkich”

Zaproś-Do-Polubienia-Twojej-Strony-Osoby-Które-Lubią-Twój-Post-Zaproś-Wszystkich-Znajomych-Na-Facebooku-Aby-Polubili-Stronę-Lub-Wydarzenie-Zaproszenie

4. Pamiętaj, że tekst możesz zmienić na taki, który bardziej zachęci do polubienia Twojej strony.

5. Kliknij “Wyślij zaproszenie”

Cała czynność jest nawet prostsza niż za pierwszym razem, dlatego też każdy może skorzystać z takich opcji.

3. Zaproś wszystkich znajomych na wydarzenie na Facebooku.

W tej opcji będziemy musieli skorzystać z kodu javascript. Jednak nie bój się, nie musisz być mistrzem w tym języku programowania żeby to ogarnąć. Wystarczy, że umiesz posługiwać się myszką i klawiaturą i będziesz w stanie zrobić to co jest konieczne, aby działało.

Uwaga: aby to działało, musisz użyć przeglądarki Google Chrome.

1. Przechodzisz do swojego wydarzenia na które chcesz zaprosić znajomych.

2. Kliknij “Udostępnij”, a następnie “Zaproś znajomych”

Zaproś-Do-Polubienia-Twojej-Strony-Osoby-Które-Lubią-Twój-Post-Zaproś-Wszystkich-Znajomych-Na-Facebooku-Aby-Polubili-Stronę-Lub-Wydarzenie-Event

3. Przejdź na sam dół listy, która Ci wyskoczy

4. Napisz “javascript:” w miejsce wyszukiwania strony. Pamiętaj, że bez cudzysłowów. A następnie dopisz ten kod poniżej:

1 var inputs = document.getElementsByClassName
(‘_1pu2’);for(var i=0;i<inputs.length;i++){ inputs[i].click(); }

W efekcie końcowym powinno to wyglądać tak:

Zaproś-Do-Polubienia-Twojej-Strony-Osoby-Które-Lubią-Twój-Post-Zaproś-Wszystkich-Znajomych-Na-Facebooku-Aby-Polubili-Stronę-Lub-Wydarzenie-Javascript

5. Wcisnij “Enter” i poczekaj chwilę, aż osoby zostaną zaproszone.

6. Wciśnij “Wyślij zaproszenie” i tyle. Brawo! Udało Ci się zaprosić wszystkich znajomych na wydarzenie.

PS: Próbowałem to zrobić u siebie i wszystko działa. Gdyby coś wam poszło nie tak, to proszę napiszcie o tym w komentarzu, a postaram się poprawić kod lub instrukcję.

Uwaga: do wydarzenia można zaprosić maksymalnie 500 osób dziennie. 

Jeśli nadal nie wiesz jak to zrobić i uważasz, że wolałbyś zobaczyć to na Video, to zapraszam Cię na materiały pomocnicze:

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
Zaproś wszystkich do polubienia Twojej strony na Facebooku osoby jednym kliknięciem

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci znaleźć sposób na spełnienie Twoich potrzeb. Całość jest banalnie prosta oraz dołączyliśmy wideo, które przedstawia sposób krok po kroku. Jeśli jednak będą jakiekolwiek problemy to służymy pomocą!

Miałeś/aś blokadę na Instagramie? Chcesz promocji na Instagramie? Nie wiesz jak wypromować konto na Instagramie? Chcesz wiedzieć jak zarabiać na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *