Facebook, Social media

Jak odzyskać usunięte wiadomości z Messengera, na Facebooku w 2024. Poznaj sprawdzone i DZIAŁAJĄCE sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości z messengera.

Jak Odzyskać Usunięte Wiadomości Z Facebooka Na Messengerze

Utrata ważnych rozmów na Facebooku może być dość irytująca, a właściwie nie, to jest po prostu okropne. Te wiadomości mogą być dla ciebie bardzo cenne. Nigdy nie chciałeś stracić tych wspomnień, prawda? Ale nie panikuj! Ponieważ tysiące użytkowników szukają różnych sposobów odzyskiwania trwale usuniętych wiadomości FB w Messengerze, pomyśleliśmy o zapewnieniu najlepszych działających rozwiązań, abyś mógł łatwo odzyskać te czaty.

Ten przewodnik koncentruje się na tym, jak odzyskać usunięte wiadomości w komunikatorze za pomocą prostych i szybkich kroków.

Więc bez zbędnych ceregieli, zacznijmy proces odzyskiwania wiadomości z Facebooka!

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

!! Zanim przejdziesz dalej:
Pamiętaj, że Facebook przechowuje wszystkie usunięte dane przez maksymalnie 90 dni. Jeśli spróbujesz odzyskać wiadomości po tym czasie, szanse na przywrócenie usuniętych wiadomości są dość nikłe. Aby uzyskać dodatkową pomoc, zawsze możesz odwiedzić ich Centrum pomocy Messengera.

Zobacz również: Jak stwierdzić kto ogląda nasz profil NAJCZĘŚCIEJ na Instagramie

Jak całkowicie odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka?

⇢  W tym artykule przedstawimy sposoby na to jak odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka na Messengerze

  • KROK 1 – Zaloguj się do swojego konta na Facebooku i przejdź do Ustawień.
  • KROK 2 – W ogólnych ustawieniach konta> kliknij sekcję „Twoje informacje na Facebooku”.
  • KROK 3 – Kliknij przycisk „Pobierz swoje informacje”.
  • KROK 4– Sprawdź dane, które chcesz pobrać, dołącz swoje wiadomości i kliknij „Utwórz plik”.
  • KROK 5– Po przetworzeniu plików kliknij przycisk Pobierz, aby odzyskać utracone / usunięte wiadomości.

Jest to pierwszy i najważniejszy krok w celu odzyskania usuniętych wiadomości w komunikatorze.

Top 5 sposobów na odzyskanie trwale usuniętych czatów z Facebooka na FB Messenger

1. Jak znaleźć i odzyskać usunięte czaty poprzez przywrócenie z archiwum wiadomości?

Uwaga: gdybyś nie usunął wiadomości na FB, ale przypadkowo je zarchiwizowałeś!

Zarchiwizowane wiadomości nie są już obecne w obszarze ostatnich rozmów, ponieważ nie są trwale usuwane. Dlatego sprawdź folder zarchiwizowanych wiadomości, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że nie usunąłeś wiadomości na FB.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby znaleźć i odzyskać usunięte wiadomości z Facebook Messenger na Androidzie / iPhonie:

KROK 1 – Uruchom aplikację Facebook Messenger na swoim urządzeniu. Upewnij się, że jesteś zalogowany!

Uruchom Aplikację Facebook Messenger!

KROK 2 – Przejdź do paska wyszukiwania i poszukaj rozmowy, którą Twoim zdaniem usunąłeś.

KROK 3 – Gdy zobaczysz żądany czat, wyślij kolejną wiadomość do odbiorcy, co spowoduje rozpakowanie całej rozmowy. Jest to najłatwiejsza metoda odzyskiwania usuniętych wiadomości w komunikatorze.

Aby wykonać odzyskiwanie wiadomości z Facebooka na komputerze:

KROK 1 – Na komputerze uruchom komunikator FB> przejdź do zakładki Wiadomości> kliknij ikonę „koła zębatego”> kliknij opcję „Zarchiwizowane wątki”, wszystkie zarchiwizowane wiadomości zostaną tam wyświetlone. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich wiadomości, które uważano za usunięte, i jest łatwym sposobem pośród innych kroków, jak wyświetlić usunięte wiadomości w programie Messenger.

Odzyskaj Wiadomość

2. Jak odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka na PC?

Na szczęście Facebook zdaje sobie sprawę, że każdy może przypadkowo usunąć wiadomości lub pliki. Dlatego oferują użytkownikom bezpośredni sposób na przywrócenie usuniętych wiadomości z ich ustawień. Aby rozpocząć odzyskiwanie rozmowy:

KROK 1 – Zaloguj się na swoje konto na Facebooku i przejdź do „Ustawień”.

KROK 2 – W ogólnych ustawieniach konta przejdź do sekcji „Twoje informacje na Facebooku” w lewym panelu> kliknij przycisk „Pobierz swoje informacje”.

Jak Odzyskać Usunięte Wiadomości Z Facebooka Na Pc

KROK 3 – Teraz zostaniesz przekierowany na następną stronę, na której możesz pobrać wszystkie informacje. Obejmuje każdą aktywność wykonaną na swoim koncie od momentu dołączenia do Facebooka.

Teraz Zostaniesz Przekierowany Na Następną Stronę

Tutaj, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce na dysku, musisz najpierw kliknąć Odznacz wszystko. Pomoże Ci to zoptymalizować Twoje dane.

KROK 4 – Sprawdź i zaznacz, jakie dane chcesz pobrać, czyli w tym przypadku wiadomości. Przewijamy więc w dół i wybieramy, zaznaczając pole przed Wiadomościami. Po zakończeniu kliknij przycisk „Utwórz plik”.

Wybierz Opcję „Pobierz”, Aby Kontynuować Proces

KROK 5 – Po kliknięciu przycisku Utwórz plik na ekranie pojawi się niewielka wyskakująca wiadomość informująca o przetwarzaniu plików, a po zakończeniu zostaniesz powiadomiony przez Facebooka.
Link do pobrania zostanie wysłany na Twój powiązany identyfikator e-mail. Kliknij link podany w Twojej wiadomości e-mail z Facebooka, spowoduje to przekierowanie do strony Facebook Pobierz swoje informacje. Ze względów bezpieczeństwa pojawi się prośba o podanie hasła.

Zobacz Również: Jak wypromować Instagrama

Po Kliknięciu Przycisku Utwórz Plik Na Ekranie

KROK 6 – Wybierz opcję „Pobierz”, aby kontynuować proces.
Rozpakuj folder i znajdź plik „Indeks” zawierający wszystkie Twoje dane z Facebooka> Wybierz „Wiadomości”, a będziesz mógł zobaczyć wszystkie usunięte wiadomości z Facebooka. I to kończy drugi sposób odzyskiwania usuniętych wiadomości w komunikatorze.

Sprawdź I Zaznacz, Jakie Dane Chcesz Pobrać

3. Odzyskaj wiadomości Facebook Messenger na Androida za pomocą Eksploratora plików

Facebook Messenger działa zgodnie z zasadą „poza Internetem”, co oznacza, że w przestrzeni dyskowej urządzenia znajduje się kolejna kopia danych. Oznacza to, że prostą metodą odzyskiwania usuniętych wiadomości w komunikatorze jest próba zlokalizowania usuniętych czatów w aplikacji do zarządzania plikami.

KROK 1 – Uruchom Eksplorator plików na swoim urządzeniu i przejdź do folderu Storage / SD Card.

KROK 2 – Znajdź i otwórz folder Android; przechowuje wszystkie aplikacje związane z danymi.

KROK 3 – Znajdź folder danych> folder pamięci podręcznej> fb_temp.

Przechowuje pliki kopii zapasowych związane z każdą aplikacją. Może więc istnieć prawdopodobieństwo, że FB Messenger zapisuje twoje wiadomości bezpośrednio w folderze, dzięki czemu jest to Twoja złota szansa na odzyskanie usuniętych wiadomości Messenger.

Zobacz Również: Jak odzyskać skradzione konto na Instagramie

10 Sposobów Na Ochronę Przed Spadkiem - Prezent

Poznaj 10 sposobów, aby uchronić się przed spadkiem zasięgów w Social Media

Proste sposoby do wdrożenia na każdym etapie rozwoju

Praktyczne Rozwiązania, które wspomogą rozwój Twojego konta na Instagramie

Zasady, których MUSISZ przestrzegać, aby być uniknąć spadków i doświadczyć wzrostów zaangażowania

4. Całkowicie przywróć usunięte wiadomości z Facebooka na urządzeniu z Androidem za pośrednictwem komputera

Nie możesz znaleźć usuniętych wiadomości z Facebooka za pomocą wyżej wymienionej metody? Z pewnością możesz wypróbować inny sposób, uzyskując dostęp do pamięci smartfona z komputera.

KROK 1 – Połącz telefon z systemem za pomocą kabla USB i zlokalizuj urządzenie.

KROK 2 – przejdź do „Karta SD lub pamięć wewnętrzna”> kliknij „Android”> „Dane”> znajdź folder o nazwie „com.facebook.orca”.

Recover-Usunięte Wiadomości Messenger

KROK 3 – W folderze „com.facebook.orca”> znajdź „cache”> fb_temp> znajdź swoje wiadomości z Facebooka z kopiami zapasowymi w folderze.

Rozpocznij odzyskiwanie usuniętych wiadomości z Facebook Messenger ze swojego komputera! Jest to nieco zbyt techniczna metoda na liście sposobów przeglądania usuniętych wiadomości w komunikatorze.

5. Odzyskaj trwale usunięte wiadomości na FB Messenger za pośrednictwem aplikacji innej firmy

Jeśli wyżej wymienione metody nie byłyby tak pomocne, możesz skorzystać z pomocy aplikacji innej firmy, która oferuje najłatwiejszy, ale najszybszy sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości Messengera za pomocą kilku dotknięć i przeciągnięć.

Jak odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka z Androida za pomocą aplikacji do odzyskiwania danych Stellar?

Stella Data Recovery Odzyskaj Wiadomosci

Stellar Data Recovery dla Androida to niesamowita aplikacja, która wyodrębnia zdjęcia, wiadomości tekstowe i kontakty wśród innych danych, które zostały usunięte z telefonu. Obsługuje ponad 6000 urządzeń i tabletów z Androidem, pomagając użytkownikom odzyskać czat i multimedia z WhatsApp i Facebooka. Oto niektóre z jego funkcji:

Obsługuje wiele języków. Ta aplikacja pozwala użytkownikom wybierać spośród 5 języków międzynarodowych, a mianowicie angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego.

Eksportuj dane w wielu formatach. Użytkownicy mogą wybierać spośród formatów VCF, HTML lub PDF, aby wyeksportować odzyskane dane.

Odzyskuje pliki usunięte z powodu infekcji złośliwym oprogramowaniem. Teraz można odzyskać wiadomości i kontakty, które mogły zostać usunięte z powodu infekcji wirusem lub złośliwym oprogramowaniem.

Tryb szybkiego odzyskiwania. Stellar Data Recovery dla Androida pomaga użytkownikom odzyskać usunięte dane w trzech prostych krokach: Wybierz, Skanuj i Odzyskaj.

Sortuj wyniki odzyskanych danych. Odzyskane pliki można łatwo sortować za pomocą różnych filtrów, aby zlokalizować i odzyskać tylko ważne pliki.

KROK 1 – Zainstaluj Stellar Data Recovery dla Androida, jest to dedykowane narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych lub usuniętych wiadomości tekstowych, kontaktów, zdjęć, filmów i innych danych multimedialnych z urządzeń z systemem Android.

KROK 2 – Podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i pobierz oprogramowanie na komputer z systemem Windows.
KROK 3 – Teraz uruchom oprogramowanie i pozwól narzędziu do odzyskiwania danych przeskanować wszystkie utracone lub usunięte wiadomości. Oferuje „podgląd jednym kliknięciem” wiadomości, zdjęć, filmów i dokumentów wkrótce po skanowaniu, który możesz przejrzeć dane, które chcesz odzyskać.

KROK 4 – Po zlokalizowaniu plików, które chcesz odzyskać> wyeksportuj pliki, aby je zapisać!

Wszystkie pliki zostaną zapisane w formacie PDF i będziesz mógł odzyskać usunięte wiadomości Messenger.

Jak odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka z iPhone’a za pomocą aplikacji do odzyskiwania danych Stellar?

Użytkownicy iOS mogą spróbować użyć Stellar Data Recovery dla iPhone’a, aby skutecznie odzyskać usunięte dane z urządzeń iPhone.
Proces odzyskiwania usuniętych wiadomości z Facebooka na iPhonie jest mniej więcej taki sam jak w Androidzie.

Pomoc Odzyskaj pliki iCloud. To oprogramowanie do odzyskiwania danych przeprowadza proces odzyskiwania szybko i łatwo, a jednocześnie zapewnia odzyskanie każdego bitu danych przechowywanych w plikach kopii zapasowych iCloud.

Odzyskaj zakładki Safari. Ta aplikacja pomaga użytkownikom odzyskać zakładki utworzone w przeglądarce Safari w telefonie iPhone.

Pomaga odzyskać usunięte notatki. Teraz możesz odzyskać usunięte notatki o dużych rozmiarach składające się z załączników z iPhone’a.

Odzyskaj notatki głosowe i historię połączeń. Stellar Data Recovery dla iPhone’a odzyskuje brakujące notatki głosowe z iPhone’a wraz z dziennikiem połączeń Twojego iPhone’a, który został utracony lub usunięty.

Całkowite wyzdrowienie. Kompletna aplikacja do odzyskiwania danych iOS, która pozwala użytkownikom odzyskać utracone i usunięte informacje z iPhone’a, iPada, iTunes i iCloud.

Sprawdź jak odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka na Messengerze w formie video

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
Czy udało Ci się całkowicie odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka? (2024)

⇢  W tym artykule przedstawiliśmy sposoby na to, jak odzyskać usunięte wiadomości z Messengera

1. Czy usunięty czat na Facebooku można odzyskać?

Na szczęście usunięte czaty na Facebooku można odzyskać, pobierając swoje informacje w sekcji Ustawienia. Istnieje oprogramowanie innych firm, takie jak Stellar Data Recovery, które może skanować urządzenie i odzyskiwać usunięte wiadomości tekstowe, kontakty, obrazy, klipy wideo i audio oraz inne dane.

2. Czy możesz odzyskać usunięte tajne rozmowy na Messengerze?

Tak, możesz odzyskać usunięte tajne rozmowy w programie Messenger tylko z oryginalnego urządzenia, które brało udział w rozmowie, pod warunkiem, że pamięć podręczna Facebooka nie zostanie usunięta z tego urządzenia.

Chcesz wiedzieć jak działa promowanie na Instagramie? Kliknij tutaj.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie promocji na Instagramie > Kliknij tutaj
Produkty Do Promocji Instagrama > Kliknij tutaj
Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 follow w 3 lata > Kliknij tutaj

1 thoughts on “Jak odzyskać usunięte wiadomości z Messengera, na Facebooku w 2024. Poznaj sprawdzone i DZIAŁAJĄCE sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości z messengera.

  1. Kaka pisze:

    Czy da się te odzyskane wiadomości wgrać z powrotem na messengera ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *