Edycja Zdjęć, Reklama

Top 7 najlepszych aplikacji do edycji oraz przeróbki zdjęć

Najlepsze-Aplikacje-Do-Edycji-Zdjęć-Fotografii-Przerobki-Obrobki-Przerbiania-Zdjęcia-Aplikacja-Darmowe-Darmowa

W appstore oraz google play store znajdziemy mnóstwo aplikacji do edycji zdjęć. Aby Ci zaoszczędzić trudu i czasu testowania wszystkich po kolei wybraliśmy te najlepsze aplikacje do edycji zdjęć, które pomogą Ci wznieść każde zdjecie na wyższy poziom. Istnieją dziesiątki fantastycznych aplikacji na telefon komórkowy, które pomagają stworzyć zdjęcie idealne

Niektóre z nich specjalizują się w selfie, inne przeznaczone są do tworzenia fotografii bardziej artystycznych. Większość z nich dostępnych jest bezpłatnie i właściwie na każde urządzenie mobilne. Jeśli zastanawiasz się, która aplikacja do edycji zdjęć jest najlepsza, to przedstawiamy listę kilku programów wartych uwagi:

Edytowanie-Zdjec-Dziewczyna-Tnie-Bardzo-Ladne-Zdjecia-Oraz-Uklada-Je-Tak-Aby-Wszystko-Pasowalo-Design-Photo-Kobieta-Pracuje-Nad-Edycją-Zdjęć

Poznaj Top 7 najlepszych aplikacji do edycji oraz przeróbki zdjęć

#1. Aplikacja do edycji zdjęć – No Crop

Aplikacja pozwala publikować zdjęcia na Instagramie w pełnym rozmiarze, bez konieczności przycinania, na co często skarżą się użytkownicy. Dodatkowo umożliwia sformatowanie zdjęcia w kształtcie serca, trójkąta i innych, dodanie ramki i tła oraz drobną korektę przezroczystości i jasności fotografii. Poprzez aplikację można też zrobić odbicie lustrzane i dodać tekst na zdjęciu.

#2. Aplikacja do edycji zdjęć – Snapseed

Snapseed to wszechstronny i profesjonalny edytor zdjęć opracowany przez Google. Tak jak w przypadku innych aplikacji, podczas ściągania warto wykorzystać rozszerzenie VPN dla Chrome, co zapewni pełne bezpieczeństwo urządzenia mobilnego.

Kluczowe funkcje edytora zdjęć obejmują tryb portretowy (wspaniały efekt z podświetlonym rozmytym tłem i ostrym pierwszym planem), korektę nasycenia, efekt podwójnej ekspozycji (nałożenie jaśniejszego zdjęcia na drugie, ciemniejsze) i inne.

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

#3. Interesująca aplikacja do edycji fotografii – Candy Camera

Candy Camera to bardzo prosta w użyciu aplikacja, poprzez którą robi się zdjęcia, jednocześnie nakładając na nie filtry i efekty, dzięki którym można automatycznie poprawić wygląd twarzy, wyszczuplić figurę bądź usunąć niedoskonałości i przebarwienia skóry.

Zobacz również: Jak zarabiać na Instagramie

#4. Najlepszą aplikacją do edycji zdjęć – CreamCam Selfie

Jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja do selfie. CreamCam Selfie jest w pełni automatyczna i nie wymaga edycji ręcznej. Edycja fotografii dokonuje się za naciśnięciem jednego przycisku – błyskawicznie i skutecznie usuwa przebarwienia, trądzik, ciemne plamy, zmarszczki, a nawet błyszczące czoło czy nos. Suwak jasności umożliwia skorygowanie nierównego odcienia skóry i warunków oświetlenia. Bardzo ciekawą opcją jest możliwość porównania zdjęcia przed i po obróbce za pomocą wyłącznie obrócenia telefonu.

#5. Ciekawym programem do przerabiania fotografii – VSCO CAM

VSCO Cam to platforma do edycji i udostępniania zdjęć, która oferuje gotowe filtry dostosowujące jasność, balans kolorów i nasycenie do tworzenia określonych efektów. Użytkownicy mogą również modyfikować te ustawienia lub tworzyć własne filtry.

VSCO jest podobna do innych aplikacji służących do udostępniania zdjęć, ale ma bardziej minimalistyczny wygląd. Użytkownicy mogą przewijać posty użytkowników,  których obserwują i dodawać je do ulubionych lub umieszczać na swoich profilach. Po kliknięciu w szczegóły postu można zobaczyć z jakiego filtra korzystał autor zdjęcia.

#6. Miejsce zajmuje – Afterlight

Aplikację wyróżniają efekty ziarna na fotografii oraz dodania do kadru wpadających promieni światła. Program łączy się z Instagramem, Facebookiem i Twitterem, umożliwiając publikację zdjęcia jednym kliknięciem. Gotową fotografię można też zapisać w telefonie lub przesłać mailem.

Zobacz również: Jak stwierdzić kto najczęściej ogląda Twojego Instagrama

#7. Najbardziej interesująca aplikacja do edycji zdjęć to – ToolWiz Photos

Aplikacja nie dla wszystkich – program skupia się na bardziej ekstrawaganckich, bardzo różnorodnych filtrach i funkcjach. ToolWiz Photos służy nie tyle do edycji typowego zdjęcia do wrzucenia na Instagrama, lecz do stworzenia obróbki bardziej artystycznej, na kształt malowidła czy obrazu z pikseli.

Kilka dodatkowych aplikacji do edycji zdjęć, które możesz wykorzystać

#1. Bardzo ciekawą aplikacją do edycji fotografii jest – A Color Story

Główną funkcją aplikacji jest rozjaśnianie zdjęć z Instagrama oraz edycja nasycenia kolorów, kontrastu i ostrości.

#2. Interesujący wyborem jest również – Photopea

Photopea to zaawansowany edytor obrazów, którego używać można do prostych zadań, takich jak zmiana rozmiaru obrazów, a także bardziej skomplikowanych, jak projektowanie stron internetowych, tworzenie ilustracji, obrabianie zdjęć i wiele innych. Nie ma konieczności ściągania aplikacji na urządzenie, można korzystać z jej funkcji również w trybie online.

Zobacz również: Jak usunąć wszystkie zdjęcia na Instagramie

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
najlepszych aplikacji do edycji zdjęć

⇢  W tym artykule przedstawiliśmy najlepsze aplikacje do edycji oraz obróbki zdjęć

W internecie można znaleźć wiele płatnych oraz bezpłatnych narzedzi, które pozwolą nam edytować zdjęcia. Osobiście preferujemy skorzystanie z tych bezpłatnych, gdyż na początek w zupełności wystarczają. W momencie, kiedy nabierzemy już wprawy i będziemy chcieli się rozwinąć to warto wziąć pod uwagę zakup Premium lub rozszerzenia subskrypcji.

A jakie są Wasze ulubione aplikacje do edycji zdjęć?

Chcesz wiedzieć jak działa promowanie na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *