Instagram, Repost, Social media

4 Najlepsze Aplikacje do Repostu na Instagramie w 2024

4-Najlepsze-Aplikacje-Do-Repostu-Na-Instagramie-Instagram-Follow-Like-Promocja-Promowanie

Którą aplikacje do repostu wybrać? Szukasz aplikacji do repostu? Zastanawiasz się czy ta, której używasz jest najlepsza? Może są skuteczniejsze metody od tych, o których słyszałeś?

Dzisiaj przedstawimy Ci 4 najlepsze aplikacje do repostu. Większość z nas, zapalonych użytkowników Instagramu, po pewnym czasie zadaje sobie pytanie: jak szybko repostować zamieszczone w tej sieci społecznościowej czyjeś zdjęcie. Standardowe, że się tak wyrażę, metody są dosyć pracochłonne. Można przy pomocy smartfona zrobić zrzut ekranu – z uruchomionym Instagramem – na którym widać będzie interesujące nas zdjęcie. Następnie odpowiednio przyciąć gotowy screenshot i udostępnić na swoim koncie.

Można też skorzystać z jednej z wielu dostępnych webowych przeglądarek Instagramu i po wyświetleniu pożądanej fotografii zapisać ją sobie gdzieś na dysku. Potem wystarczy już tylko przerzucić to zapisane zdjęcie na swojego smartfona i opublikować…

Jak widzicie są to dość czasochłonne operacje, zwłaszcza kiedy musimy repostować wiele fotografii. Metody te mają również taką wadę, że repostowane prace wyglądają jak nasze własne, jedynie w podpisie (komentarzu) możemy zaznaczyć, że nie jesteśmy ich autorem.

Instagram stał się najpopularniejszą platformą społecznościową, na której wrzucane są zdjęcia. Możesz opowiadać swoją historię za pomocą zdjęć oraz filmów, a nawet pisać historie w opisie. Możliwości są nieograniczone.

Oto 4 najlepsze aplikacje do repostu na Instagramie w 2024 roku

1. Repost for Instagram – Regrann

Repost-For-Instagram-Regrann-Repostowanie-Aplikacja

Po pobraniu i zainstalowaniu na urządzeniu z systemem Android, Repost for Instagram – Regrann powita Cię krótkim samouczkiem, a następnie ekranem Ustawienia. Aplikacja do repostu oferuje kilka różnych trybów do wyboru, tryb:
– gotowości,
– wyskakującego wyboru,
– szybkiego zapisywania,
– szybkiego ponownego zamawiania,
– szybki post później.

Tryb gotowości jest wtedy, gdy wolisz, aby funkcja odsłuchu nie była aktywna. Możesz ustawić go w trybie, który będzie zapisywać posty w telefonie do użycia w późniejszym czasie. Następnie jest wygodniejszy wybór.
Tryb wyskakującego wyboru, który otworzy twoją aplikację za każdym razem, gdy skopiujesz link do repostowania.
Szybki Repost wrzuci skopiowany link do szybkiego odświeżenie linku. Szybkie zapisywanie, zapisuje link do posta w telefonie.
Szybki post później spowoduje zapisanie twojego wpisu, a następnie ponowne przesłanie go o określonej godzinie.

Istnieje możliwość włączenia lub wyłączenia usługi detektora lub dodania znaku wodnego nazwy użytkownika do zdjęcia lub filmu. Podpis zostanie automatycznie skopiowany i zachowany wraz z postem. Istnieje znakomita funkcja dodawania podpisu do podpisu lub całkowitego zastąpienia podpisu.

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

Mimo że możesz publikować posty zawierające wiele filmów i zdjęć pojedynczo, można je zapisywać tylko bezpośrednio na telefonie, a nie zapisywać w trybie Szybka publikacja później.

Repost na Instagram – Regrann jest w 100% darmowy, więc nie ma nic złego w jego sprawdzeniu przed wyborem innych opcji opcjonalnych na tej liście. Jest on jednak dostępny tylko dla użytkowników Androida.

Zobacz również: Jak zarabiać na Instagramie?

2. Repost via Instant

Repost-Via-Instant-Repostowanie-Aplikacja

Jest to bardziej podobne do pobieracza postów z wbudowaną funkcją repostu. Repost via Instant zapewnia użytkownikom trzy etapowy proces repostowania. Pobierz filmy, zdjęcia, które chcesz a zostaną w Twoim telefonie. Możesz je zapisywać w osobnych albumach, jeśli to Ci ułatwi pracę. Na koniec publikujesz je w wygodny dla Ciebie sposób.

Funkcja Natychmiastowa korzysta z funkcji odbiornika i wyświetla wyskakujące okienko, które pojawi się na środku ekranu, w tym powiadomienie. Może to być denerwujące, co może przyczynić się do zatrzymania aplikacji.

Wpisy z wieloma zdjęciami lub filmami są dostępne jako lista przewijana z boku, z której można wybrać stanowisko do zapisania w celu odświeżenia lub możesz udostępnić wpis innej aplikacji. Istnieje wersja Premium tej aplikacji za 4,99 USD, która oferuje kilka dodatkowych funkcji związanych ze znakami wodnymi.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z iOS i Androidem.

3. Repost for Instagram

Repost-For-Instagram-Repostowanie-Aplikacja

System Repost for Instagram nie jest już dostępny dla systemu iOS, ale dla osób posiadających Android jest jedną z najlepszych opcji, którą mogą wybrać, jeśli chcą repostować obrazy lub video. Repost for Instagram ma tak naprawdę wszystkie funkcje, których możesz potrzebować. Aby korzystanie z tej aplikacji przebiegało bardzo prosto to posiada wbudowany samouczek, który dotyczy korzystania z aplikacji i jej funkcji. Samouczek występuje w formie video oraz tekstowej, dzięki czemu możesz sam wybrać sposób w który chcesz się edukować.

Darmowa wersja zawiera reklamy i znak wodny użytkownika, od którego obraz lub video jest pobierane. Jeśli jednak tego rodzaju rzeczy będą Ci przeszkadzać i będą niewygodne, to za jedyne 4,99 USD możesz zakupić wersję PRO w celu usunięcia tego znaku oraz reklam. Oprócz tego możesz oczekiwać, że program Repost for Instagram skopiuje oryginalny opis obrazu i będzie mieć uporządkowaną listę wszystkich wcześniej skopiowanych linków do Instagrama.

Ciesz się usługą odsłuchową, która będzie działać w tle podczas działania aplikacji, czekając na skopiowanie linków na Instagramie. Po skopiowaniu linku Instagram otrzymasz wyskakujące powiadomienie, które przeniesie Cię bezpośrednio do samej aplikacji z skopiowanym obrazem, który już jest ustawiony.

Ponadto będziesz mieć możliwość publikowania początkowego obrazu lub wideo postów zawierających wiele zdjęć lub filmów. Nie ma sposobu obejścia tego i mam nadzieję, że dla Ciebie, nie będzie to czymś co postawi Cię przed decyzją rezygnacji z tej aplikacji. W przypadku tak prostej w obsłudze aplikacji, która po prostu też jest darmowa, myślę, że łatwo taki mankament przeoczyć.

4. Repost Photo and Video for Instagram

Repost-Photo-And-Video-For-Instagram-Img-Repostowanie-Aplikacja

Repost Photo and Video for Instagram uruchamia usługę detektora. Różnica polega na tym, że możesz uzyskać dostęp i zatrzymać (jeśli potrzebujesz) tę usługę z poziomu samego powiadomienia.

Repost Photo and Video for Instagram udostępniają łatwy w użyciu interfejs z zakładkami szybkiego dostępu u dołu ekranu, które prowadzą do skopiowania historii linków, nowych postów, a nawet do przekazania darowizn dla programistów.

Ta aplikacja zawiera również znaki wodne, ale w przeciwieństwie do programu za które nie musisz płacić, aby je usunąć. Inną cechą, która stawia ją przed konkurencją, jest to, że posty z wieloma obrazami i filmami będą wyświetlane jako lista. Umożliwi to wybranie tego, który preferujesz, a nie automatyczne pobieranie pierwszego w partii. Oczekuj podpisu towarzyszącego skopiowanemu zdjęciu lub wideo.

Repost Photo and Video for Instagram posiada również opcję znaku wodnego nazwy użytkownika, a nawet nie trzeba za to płacić, aby usunąć znak wodny. Ta aplikacja ma również świetny sposób na zajmowanie się postami, które mają wiele zdjęć / filmów. Wymienia wszystkie osobno, więc możesz wybrać ten, który chcesz opublikować.

Wersja Pro jest oferowana w cenie około 8 złotych, ale wydaje się być bardziej darowizną dla programistów niż bezpośrednią aktualizacją. Tak naprawdę otrzymujesz wszystko za darmo co Ci jest potrzebne. Wydając te 8 zł po prostu doceniasz to co stworzyli dla Ciebie programiści, nie wydaje się to być zbyt wiele za tak dobrze stworzoną aplikację.

Jak repostować post na Instagramie w 2024 przy pomocy screenshota

Metoda zrzutu ekranu nie wymaga innych stron internetowych do repostowania na Instagramie. Warto nic nie mówić, że ta metoda działa tylko w przypadku repostowania zdjęć, a nie filmów.

Oto jak to zrobić.

1. Znajdź zdjęcie na Instagramie, które chciałbyś repostować, i zrób zrzut ekranu telefonem.

Dla systemu iOS: Naciśnij jednocześnie w dół przyciski home i lock, aż ekran zamiga.

Dla Androida: Naciśnij jednocześnie przyciski sleep/wake i volume down, aż ekran zamiga.

2. Stuknij w przycisk nowego postu.

Po uzyskaniu zrzutu ekranu wróć do swojego konta na Instagramie. Stuknij „przycisk nowego postu” w prawym górnym rogu ekranu Instagrama (znak plusa wewnątrz kwadratu).

Następnie wybierz „Post” (inne opcje obejmują „Story” „Reels” lub „Live”).

Wybierz repost do swojego feedu, story, reels lub instagram live

3. Zmień rozmiar zdjęcia w aplikacji.

Skadruj swój repostowany obraz w aplikacji instagrama

Pamiętaj, że Twój telefon zrobi zrzut wszystkiego na ekranie, a nie tylko zdjęcia, które chcesz repostować. Bądź więc przygotowany na przycięcie boków zrzutu ekranu, aby uchwycić tylko obraz, który chcesz udostępnić swoim zwolennikom.

Po przycięciu lub zmianie rozmiaru zdjęcia do swoich upodobań (przez uszczypnięcie obrazu, a następnie rozszerzenie palców), kliknij „Dalej” w prawym górnym rogu ekranu.

4. Edytuj i dodawaj filtry według własnego uznania.

Edytuj i nałóż filtr na post tak jak na każdy inny post na Instagramie.

5. Dodaj opis.

Repost nie będzie zawierał oznaczenia, więc sugerujemy dodanie go, wpisując „@ + [nazwa użytkownika]”, aby pokazać, kto jest prawdziwym autorem danego zdjęcia, które repostujesz.

6. Kliknij „udostępnij”

Po zakończeniu dostosowywania postu za pomocą powyższych opcji, kliknij share w prawym górnym rogu. Post będzie już dostępny.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

Otrzymaliście zbiór najlepszych aplikacji do repostu, to którą wybierzecie jest w 100% zależne od Waszych potrzeb i stylu. My osobiście korzystamy z Repost Photo and Video for Instagram, uważamy że ma wszystko czego nam potrzebna i jest po prostu dla nas najwygodniejsza. Jeśli nie umiecie się zdecydować to na Waszym miejscu byśmy postawili wybór na tę 4 aplikację na naszej liście. Jest ostatnia, ale zdecydowanie nie najgorsza.

Choć platforma fotograficzna, której właścicielem jest Facebook posiada popularne możliwości zaczerpnięte z tego giganta, to wciąż brakuje jej paru do bycia ideałem. Możliwość repostowania zdjęć oraz filmów innych osób, jest jednym z takich niedociągnięć.

Aby osiągnąć takie podstawy będziemy zmuszeni korzystać z aplikacji innych firm. Nie oznacza to, że będzie to trudne lub niewykonalne. Na rynku jest dużo firm, które oferują nam ułatwienie życia i często w darmowy sposób. Jednak największym problemem jest to, że są słabe, dobre i naprawdę świetne aplikacje. Najcięższą czynnością jest sprawdzenie ich wszystkich i wybranie tych, które są dla nas najlepsze.

Na szczęście dla Ciebie już przeszliśmy tę drogę i przetestowaliśmy niemalże wszystkie dostępne aplikacje, które są warte uwagi. Podsumowaliśmy wszystko i wybraliśmy 4, które zdają się zdawać test celująco.

Chcesz wiedzieć jak zarabiać na Instagramie? Chcesz promocji na Instagramie? Nie wiesz jak wypromować konto na Instagramie?  Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *