Instagram, Social media

Jak usunąć wszystkie zdjęcia na Instagramie

Jak-Usunąć-Wszystkie-Zdjęcia-Na-Instagramie-Aplikacje-Ios-Android-Iphone-Samsung-Sklep-Play-Apka-Aplikacja

Jednym z typowych zadań, z którymi użytkownicy napotykają problemy, jest usuwanie obrazów na Instagramie. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć usunąć zdjęcie z Instagrama; być może to, co w tamtym czasie wydawało się dobrym pomysłem, to aktualnie zdaje się być czymś okropnym. Jeśli zastanawiasz się jak usunąć wszystkie zdjęcia na Instagramie to ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie.

Może dłużej nie chcesz prowadzić profilu, a nie chcesz też, aby inni widzieli te zdjęcia w sieci. Być może chcesz wyczyścić swoje konto, aby wszystko co było z nim związane nie musiało napotkać krytyki. Jeśli chcesz zmienić całkowicie tematykę profilu lub masz wiele innych powodów, dowiesz się tutaj jak usunąć takie zdjęcia i zrobić to co będziesz chciał z dalszym rozwojem profilu.

Jednym z typowych powodów usuwania wszystkich zdjęć jest fakt, że istnieje wiele aplikacji na Instagramie, które pozwalają planować i organizować swój kanał. Jednak te aplikacje nie pozwolą Ci edytować twoich wpisów, które już są na miejscu. Jeśli chcesz zacząć od nowa za pomocą jednej z tych aplikacji, najpierw usuń wszystko ze swojego konta.

Z drugiej strony jeśli Instagram jest jedynym miejscem gdzie przechowujesz zdjęcia i część z nich chcesz zostawić lub później wykorzystać to najlepiej zrobić kopie zapasowe i pobrać te zdjęcia za pomocą downloadgram lub aplikacji do tego przeznaczonej.

Instagram sprawia, że dość łatwo jest usunąć pojedyncze obrazy lub filmy, o których zmienisz zdanie lub których nie chcesz żeby były publicznie. Omówię to w tym artykule, a następnie pokażę ci, jak usunąć wszystkie zdjęcia z Instagrama naraz.

Oto sposoby na to jak usunąć wszystkie zdjęcia na Instagramie

1. Jak ręcznie usunąć pojedyncze zdjęcie na Instagramie

  • Otwórz aplikację Instagram
  • Kliknij w ikonkę podświetloną na czarno na zdjęciu poniżej
Instagram_Home_Icon
  • Wybierz zdjęcie, które chcesz usunąć
  • Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu
  • Naciśnij “usuń”

2. Jak usunąć wiele lub wszystkie zdjęcia na Instagramie

Jeśli masz kilka zdjęć, które chcesz usunąć, Instagram nie zapewnia żadnych narzędzi do wykonania tego zadania. Istnieje jedno obejście, które opiszę, które może ci pomóc w tym procesie, ale jest ono ręczne. Jeśli chcesz masowo usuwać obrazy, musisz użyć aplikacji innej firmy. Na szczęście niektórzy programiści aplikacji zgłosili się do pomocy przy takich wyzwaniach i masz wiele dobrych opcji, które możesz wykorzystać.

Pierwsza metoda (pracochłonna): jeśli masz więcej niż kilka zdjęć, które chcesz usunąć, zacznij od strony. (Wiem, że nie możesz usunąć stamtąd. Zaufaj mi! Możesz to zrobić z poziomu aplikacji, ale na pulpicie jest to łatwiejsze.)

Znajdź wszystkie zdjęcia, które chcesz usunąć, i przypisz je każdemu hashtagowi, czemuś unikatowemu którego nikt inny na Instagramie nie będzie używał. (Coś w stylu “#dskk35jqdasdaasrq5” powinno być unikalne.) Użyj schowka na pulpicie, aby umieścić ten hashtag w pamięci, a następnie wklej go do każdego zdjęcia, które chcesz usunąć.

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

Po oznaczeniu wszystkich zdjęć przejdź do aplikacji i wyszukaj hasło, czyli ten hashtag, który wybrałeś. I tyle, wszystkie zdjęcia, które chcesz usunąć, pojawiają się w wyszukiwarce i nie musisz przewijać tysięcy stron, aby znaleźć te, które chcesz usunąć. Teraz możesz je usuwać jeden po drugim w aplikacji przy znacznych oszczędnościach czasu. Jednak jest to nadal pracochłonna metoda, niżej pokażemy Ci takie, które zaoszczędzą jest więcej czasu przy usuwaniu zdjęć z Instagrama.

W momencie chęci pozbycia się wszystkiego będziesz potrzebować aplikacji na swoje urządzenie mobilne. Istnieje wiele aplikacji, ale pokażę ci, jak korzystać z dwóch z nich, jednej dla iPhone’a, a drugiej dla iPhone’a i Androida.

Dwie aplikacje, które przyjrzymy się, to:

  • InstaClean
  • Cleaner for IG

Te aplikacje nie tylko pozwalają na masowe usuwanie zdjęć oraz filmów, ale również na masowe usuwanie obserwatorów, co ułatwia zarządzanie kontem na Instagramie.

Zobacz również: Najpopularniejsze hashtagi na Instagramie

⇢  InstaClean

InstaClean jest dostępny tylko dla użytkowników iPhone’a i pozwala na usuwanie wszystkich postów ze zdjęciami, a także pozwala automatycznie zatwierdzać wszystkie oczekujące prośby o dodanie i robić masowe przestoje. Podstawowa aplikacja jest darmowa, ale możesz kupić dodatkowe funkcje. Dzisiaj skupimy się tylko na usuwaniu Twoich zdjęć.

Jak-Usunąć-Wszystkie-Zdjęcia-Na-Instagramie-Aplikacje-Do-Tego-Stworzone-Iphone-Ios

1. Zaloguj się do aplikacji za pomocą swojego loginu na Instagramie
2. Wybierz ikonkę Media.
3. Wybierz wszystkie posty ze zdjęciami, które chcesz usunąć.
4. Dotknij kosza.
5. Wybierz Usuń.

⇢  Cleaner for IG

Cleaner for IG jest dostępny na platformach iPhone i Android. Można go wypróbować; możesz zrobić do 50 akcji, zanim będziesz musiał przejść na wersję Pro. Podobnie jak InstaClean, Cleaner for IG oferuje inne funkcje oprócz zwykłego usuwania zdjęć. Możesz zarządzać obserwatorami i poniższymi listami, sprawdzać, które z Twoich postów były lubiane najbardziej i nie tylko. Ponownie, w dzisiejszym poradniku pokażę ci tylko, jak usunąć twoje zdjęcia.

Jak-Usunąć-Wszystkie-Zdjęcia-Na-Instagramie-Aplikacje-Do-Tego-Stworzone

1. Zaloguj się do aplikacji za pomocą swojego loginu na Instagramie.
2. Wybierz ikonkę Media.
3. Naciśnij “Quick Select” przycisk na dole ekranu.
4. Naciśnij “Select All”
5. Wybierz “Actions” w prawym górnym rogu ekranu.
6. Następnie wybierz “Delete”.
7. Wybierz “Start Now”

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
4 najlepszych aplikacji do repostu na Instagramie w 2019:

To wystarczy, aby usunąć wszystkie twoje zdjęcia i posty na Instagramie!

Wszystko jest w 100% bezpieczne i nie ma obaw o to, że dostaniemy bana za takie czynności. Uważamy, że takie aplikacje powinny być wbudowane w Instagrama, aby ułatwić życie osobom go użytkującym. Na razie pozostaje nam na to niestety czekać. Mamy nadzieję, że pomogliśmy uporać się z problemem usuwania zdjęć na Instagramie.

Niezależnie od powodów, masz możliwość, aby te zdjęcia zniknęły, przynajmniej z witryny i aplikacji na Instagramie. Pamiętaj, że jeśli ludzie zrobili zrzuty ekranu Twoich zdjęć lub zapisali je na swoich urządzeniach lub w chmurze, nic nie możesz zrobić, aby usunąć te zdjęcia, poza prośbą o usunięcie ich.

Czy masz jakieś inne sposoby na usuwanie rzeczy na Instagramie? Świetne nowe aplikacje lub nowe funkcje w samym Instagramie? Udostępnij je nam poniżej!

Chcesz promocji na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *