Rozmiar Zdjęć na Social Mediach, Instagram, Social media

Jaki rozmiar zdjęć na Instagrama i inne Social Media w 2020 roku

Rozdzielczość-rozmiar-zdjec-na-instagramie-jaki-rozmiar-jak-duzy-ile-px-zdjecie-aplikcja-aplikacje-promowanie-instagrama-promowanie-insta-story-firma

Rozmiar zdjęć na Instagramie i innych Social Mediach. Jeżeli myślimy o poważnym prowadzeniu Instagrama lub chcemy żeby dobrze się prezentował to musimy dodawać ładne grafiki. Warto więc zadbać by nasze profile zawsze wyglądały profesjonalnie w tym stale zmieniającym się środowisku. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez serwis Makeawebsitehub.

Obecność w mediach społecznościowych to dziś podstawa. Często się mówi o tym, że jeżeli któraś z firm nie jest możliwa do znalezienia w internecie to praktycznie nie istnieje. Prawie wszyscy korzystają z Facebooka, ale wiele osób rozszerza swoją działalność także na inne serwisy, które pozwalają dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Wiąże się to jednak z koniecznością właściwego przygotowania zdjęć pod każdy z nich. Często bowiem wgranie zdjęcia w rozdzielczości innej niż preferowana przez dany serwis i pozwolenie na automatyczne dostosowanie jego rozmiarów kończy się znacznym pogorszeniem jego jakości. A to nie wygląda dobrze, jeśli strona ma przyciągnąć potencjalnych klientów.

Jaki rozmiar zdjęć na Instagrama i inne Social Media w 2020 roku

social media rozmiar zdjęć oraz postów oraz grafik

Odnalezienie informacji na temat tego w jakich rozdzielczościach powinniśmy wgrywać zdjęcia na poszczególne serwisy jest czasochłonne. W dodatku informacje te nie zawsze są aktualne – platformy społecznościowe rozwijają się w szybkim tempie i co pewien czas zmieniają rozmiary i formaty poszczególnych okien.

Z pomocą przychodzi serwis makeawebsitehub.com , który udostępniła infografikę zawierającą aktualne preferowane rozmiary zdjęć dla większości najpopularniejszych serwisów, takich jak Facebook, Twitter, Youtube, Google+, Pinterest, LinkedIn, Instagram, Tumblr czy Snapchat. Oprócz informacji o właściwej rozdzielczości obrazów dla danych platform otrzymujemy też szereg wytycznych odnośnie preferowanej “wagi” i formatów wgrywanych plików. Co jest również bardzo dobrym dodatkiem.

social media rozmiar zdjęć oraz postów oraz grafika
social media rozmiar zdjęć oraz postów oraz grafika youtube

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!A jakie są Twoje doświadczenia z odnośnie rozmiarów grafik na social media? Podziel się w komentarzu.


Miałeś/aś blokadę na Instagramie? Chcesz promocji na Instagramie? Nie wiesz jak wypromować konto na Instagramie? Chcesz wiedzieć jak zarabiać na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *