Instagram, Limity Instagram, Mity Instagram

Jak zrobić ScreenShota na Insta Story

Jak-Zrobi-Screenshota-Na-Insta-Instagram-Relacja-Story

Pewnie zastanawiasz się jak zrobić screen shot Insta Story, w taki sposób, aby nikt tego nie zobaczył.

Mimo że aktualnie w 2022 roku mamy do wyboru mnóstwo przeróżnych Social Media to Instagram pozostaje tym ulubionym i najchętniej odwiedzanym. Trudno się dziwić, skoro ma znacznie bardziej przejrzysty interfejs niż Facebook, czy też Snapchat.

Dodatkowo dużo wygodniej z niego się korzysta, nie wspominając już o olbrzymich możliwościach zarobkowych, a także reklamowych.

Ebook Sekrety Instagrama – 475.000 obserwujących w 3 lata

Już ponad 2000 zadowolonych klientów

Oczywiście Instagram ma jeszcze jedną ważną funkcję poza tymi, które wymieniłem wyżej.

Mianowicie Insta Story, które służą jako koncepcja oryginalnego pomysłu Snapchata i ułatwiają znajomym oraz rodzinie na dzielenie się tym, co robią w życiu, a to wszystko bez konieczności utrzymywania tych rzeczy na stałe.

Jak zrobić ScreenShota na Insta Story

#1. Czy Instagram wciąż wysyła powiadomienia, jeśli ktoś zrobi zrzut ekranu naszego Insta Story

Oczywiście, jeśli chcesz utrzymać jednak te rzeczy na zawsze to masz taką możliwość. Wiele osób nie do końca jest pewna, czy Instagram informuje użytkownika, kiedy jego Insta Story jest screenshotowane.

Rozwiewając wszelkie wątpliwości już na początku, to odpowiedź brzmi: NIE, użytkownicy, którym Insta Story jest screenshotowane nie otrzymują powiadomienia o zrobieniu zrzutu jego Insta Story.

Kiedyś Instagram powiadomił Cię, jeśli ktoś zrobił zrzut ekranu Twojego Insta Story, teraz już tak nie jest. Zaktualizowano w październiku ubiegłego roku oraz nowsze wersje Instagrama całkowicie usunęły funkcję powiadomień. Nie działało to tak dobrze, jak zaplanowano i można było łatwo to obejść za pomocą trybu samolotowego lub jednej z wielu sztuczek, aby zrobić zrzut ekranu bez powiadamiania osoby przesyłającej. To był fajny pomysł, ale nie całkiem działał.

Teraz możesz robić zrzuty ekranu Insta Story ile dusza zapragranie i nikt nie będzie o tym wiedział.

Tak to wcześniej wyglądało:

Instagram-Stories-Screenshot-Alert-Message-Insta-Story-Zrzut-Erkanu

#2. Jak wygodnie i szybko robić zrzuty ekranu Insta Story

Możesz robić zrzuty ekranu z poziomu Instagrama lub korzystać z narzędzi innych firm w zależności od tego, co chcesz osiągnąć. Zrzut ekranu z poziomu Instagrama obejmie cały ekran, a nie tylko Insta Story, więc będzie trzeba go przyciąć lub edytować, aby uzyskać właściwy efekt. Nie jest to nic skomplikowanego, jednocześnie przy częstym robieniu zrzutów ekranu stanowi to dodatkowy krok, który później przeszkadza. Za pomocą narzędzi innych firm możesz uchwycić Story i nic więcej.

Jeśli chodzi o samo zrobienia screena to nie każdy telefon ma to zrobione inaczej.
W większości działa naciśniecie zasilania i zmniejszenie głośności- Android.
Przytrzymaj przycisk boczny po prawej stronie, a następnie naciśnij przycisk zwiększania głośności – iOS.

A teraz wygodniejszy sposób, w którym potrzebne będą aplikacje trzecie.

  1. Otwórz Story, którą chcesz zachować i skopiuj adres URL.
  2. Przejdź do DownloadGram i wprowadź adres URL w środkowym polu.
  3. Pojawi się kawałek Story, które chcesz pobrać.
  4. Wybierz Zapisz obraz lub pobierz, aby dokończyć proces.

    Jeśli nie wiesz, jak uzyskać dostęp do adresu URL opowieści, jest to również proste.

  1. Otwórz Story i wybierz ikonę menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz Kopiuj link z menu podręcznego.
  3. Wklej link do DownloadGram.

Zobacz również: Czy Instagram trzyma usunięte wiadomości

Istnieje kilka aplikacji na Androida i iOS, które działają podobnie do tej aplikacji internetowej.
Story Saver na Instagram dla Androida jest godny polecenia. Jest bezpłatny i zawiera reklamy, ale działa dobrze. Jest to insta downloader, który pozwala szybko i łatwo zapisywać Insta Story na telefonie. Można robić to samo z wyróżnionymi relacjami na Instagramie, więc jeśli chcesz zapisać wszystkie kilkoma kliknięciami, to jest to idealny sposób. Ostatnia aktualizacja aplikacji zebrała pewne skargi z powodu reklam, ale poza tym aplikacja działa dobrze.

Aplikacja KeepStory na iOS działa podobnie. Pozwala skanować i wyszukiwać na Instagramie relacje oraz pobierać je na swój telefon. Jest przeznaczony do marketingu w mediach społecznościowych i ma funkcję repostingowania, ale jest to narzędzie, które na pewno pozwala na więcej niż standardowe robienie zrzutów ekranu Insta Story na Instagramie.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy depoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
Jak zrobić ScreenShota na Insta Story

⇢  W tym artykule przedstawiliśmy sposoby na zrobienie screena oraz pobranie story z Instagrama

Nie powiem ci, jak korzystać z Instagrama, czy też robić zrzuty ekranu, czy może korzystać z aplikacji/przeglądarki. Po prostu sugeruję robić to mądrze i z oszczędnością czasu. Jeśli chcesz śledzić celebrytów, zauważyłeś jakąś ciekawą, śmieszną sytuacje i chciałbyś się tym podzielić w późniejszym terminie niż 24h to jest to opcja dla Ciebie!

Masz pytania na temat Instagrama? Zapytaj nas w komentarzach lub napisz do nas. Zawsze odpowiemy.

Chcesz wiedzieć jak działa promowanie na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *