Zarabianie w internecie, Zarabianie na Instagramie

Darmowe pieniądze – 50$ za samą rejestrację! 2-3 minuty roboty

blockchain-darmowe-xlm-darmowy-hajs-50-za-free-łatwo-pieniądze

Jak zdobyć darmowe 50$ za samą rejestrację? Nie jest to temat bezpośrednio związany z Instagramem, jak zwykliśmy tworzyć. Jednocześnie uważamy, że takiej okazji szkoda by było nie wykorzystać. W tym krótkim poradniku pokażemy jak w 2-3 minuty można zdobyć 50$, które też bez żadnych komplikacji jesteś w stanie wypłacić.

Czyli nie musicie spełniać jakichś super wymagań, zdobywać punktów, zapraszać znajomych, czy innych tego typu rzeczy.

W tym artykule dowiesz się:
– jak zdobyć darmowe pieniądze w czasie 2-3 minut,
– jakie sposoby są na wypłatę tych pieniędzy,
– jak wypłacić darmowe pieniądze w łatwy sposób.

Zobacz również: Promowanie Instagrama

Zaczynajmy zdobywanie darmowych pieniędzy

1. Musisz wejść na tę stronę ⇢ https://www.blockchain.com

2. Zarejestrować się. Pamiętaj, aby podawać prawdziwe dane!

blockchain-darmowe-xlm-darmowy-hajs-50-za-free

3. Czekasz, aż otrzymasz kryptowalutę XLM.

Zwykle trwa to 2-3 minuty, a nawet krócej. W moim przypadku tak było oraz otrzymałem 416 szt. XLM, które były równowartością 50$. Ty możesz dostać mniej lub więcej XLM, w zależności od kursu tej kryptowaluty, jednak będzie to ok. 50$.

Osoby, które miały do czynienia z kryptowalutami już dalej wiedzą co robić. Mogą wysłać te kryptowaluty na inny portfel/giełdę/spieniężyć, a następnie wysłać sobie na konto bankowe. Specjalnie dla osób, które nie wiedzą co to są kryptowaluty i jak je zamienić na “prawdziwe pieniądze”, w tym przypadku na złotówki, przygotowałem kolejne kroki, które można wykonać:

4a. Wypłata! Najpierw wymień swoje XLM na Bitcoina.

– Założyć konto na polskiej giełdzie kryptowalut, podać wszystkie dane i wysłać sobie na konto bankowe lub wyciągnąć wygodnie w bankomacie,
– Skorzystać z karty Revolut i wyciągnąć wygodnie w bankomacie,
– Wykorzystać Bitcoin ATM, który pozwoli Ci na wyciągnąć wygodnie pieniądze już bezpośrednio z Blockchaina.
Filimik insturktażowy: YOUTUBE

Osobiście polecam trzecią metodę – Wykorzystać Bitcoin ATM , gdyż nie musicie więcej niczego rejestrować, podawać danych, tylko pobieracie aplikację, idziecie do Bitomatu i wypłacacie pieniądze.

4b. Alternatywa. Jeśli ktoś nie chce wypłacić, a chciałby spróbować pomnożyć te kryptowaluty to ma również szereg innych możliwości:

– spróbować swoich sił na tradowaniu na dźwigni https://www.bitmex.com
– pobawić się w kasynie https://stake.com
– czy po prostu zakupić inną kryptowalutę, która ma jakieś szanse na wzrosty w przyszłości.

Metod wykorzystania jest wiele, a to którą wybierzesz zależy tylko od Ciebie i tego co czujesz, że chcesz z tymi pieniędzmi zrobić.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy DePoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
Darmowe pieniądze – 50$ za samą rejestrację! 2-3 minuty roboty

⇢  W tym artykule przedstawiliśmy sposób na darmowe pieniądze, czyli aż 50$ za samą rejestrację!

Jeśli ktoś myśli, że to zbyt skomplikowane lub wcale nie jest darmowe, to oczywiście szanuję jego zdanie, jednocześnie to tylko może się wydawać trudne, ponieważ:

– sam przebieg rejestracji jest bardzo prosty i jesteśmy prowadzeni krok po kroku,
– zamiana XLM na Bitcoina, również jest bardzo prosta, jeśli ktoś nie będzie umiał sobie z tym poradzić, to jest masa poradników na YouTube,
– wypłata również nie wymaga zbyt wiele, gdyż nieważne jaki sposób wybierzemy, to do każdego z nich znajdziemy poradniki na YouTube, które poprowadzą Cię krok po kroku.

Masz pytania na temat Instagrama lub innych sieci społecznościowych? Zapytaj nas w komentarzach lub napisz do nas. Zawsze odpowiemy, jeśli zdołamy!

Chcesz wiedzieć jak działa promowanie na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *