Zarabianie w internecie, Zarabianie na Instagramie

Darmowe pieniądze – 50$ za samą rejestrację! 2-3 minuty roboty

blockchain-darmowe-xlm-darmowy-hajs-50-za-free-łatwo-pieniądze

Jak zdobyć darmowe 50$ za samą rejestrację? Nie jest to temat bezpośrednio związany z Instagramem, jak zwykliśmy tworzyć. Jednocześnie uważamy, że takiej okazji szkoda by było nie wykorzystać. W tym krótkim poradniku pokażemy jak w 2-3 minuty można zdobyć 50$, które też bez żadnych komplikacji jesteś w stanie wypłacić.

Czyli nie musicie spełniać jakichś super wymagań, zdobywać punktów, zapraszać znajomych, czy innych tego typu rzeczy.

W tym artykule dowiesz się:
– jak zdobyć darmowe pieniądze w czasie 2-3 minut,
– jakie sposoby są na wypłatę tych pieniędzy,
– jak wypłacić darmowe pieniądze w łatwy sposób.

Zobacz również: Promowanie Instagrama

Zaczynajmy zdobywanie darmowych pieniędzy

1. Musisz wejść na tę stronę ⇢ https://www.blockchain.com

2. Zarejestrować się. Pamiętaj, aby podawać prawdziwe dane!

blockchain-darmowe-xlm-darmowy-hajs-50-za-free

3. Czekasz, aż otrzymasz kryptowalutę XLM.

Zwykle trwa to 2-3 minuty, a nawet krócej. W moim przypadku tak było oraz otrzymałem 416 szt. XLM, które były równowartością 50$. Ty możesz dostać mniej lub więcej XLM, w zależności od kursu tej kryptowaluty, jednak będzie to ok. 50$.

Osoby, które miały do czynienia z kryptowalutami już dalej wiedzą co robić. Mogą wysłać te kryptowaluty na inny portfel/giełdę/spieniężyć, a następnie wysłać sobie na konto bankowe. Specjalnie dla osób, które nie wiedzą co to są kryptowaluty i jak je zamienić na “prawdziwe pieniądze”, w tym przypadku na złotówki, przygotowałem kolejne kroki, które można wykonać:

4a. Wypłata! Najpierw wymień swoje XLM na Bitcoina.

– Założyć konto na polskiej giełdzie kryptowalut, podać wszystkie dane i wysłać sobie na konto bankowe lub wyciągnąć wygodnie w bankomacie,
– Skorzystać z karty Revolut i wyciągnąć wygodnie w bankomacie,
– Wykorzystać Bitcoin ATM, który pozwoli Ci na wyciągnąć wygodnie pieniądze już bezpośrednio z Blockchaina.
Filimik insturktażowy: YOUTUBE

Osobiście polecam trzecią metodę – Wykorzystać Bitcoin ATM , gdyż nie musicie więcej niczego rejestrować, podawać danych, tylko pobieracie aplikację, idziecie do Bitomatu i wypłacacie pieniądze.

4b. Alternatywa. Jeśli ktoś nie chce wypłacić, a chciałby spróbować pomnożyć te kryptowaluty to ma również szereg innych możliwości:

– spróbować swoich sił na tradowaniu na dźwigni https://www.bitmex.com
– pobawić się w kasynie https://stake.com
– czy po prostu zakupić inną kryptowalutę, która ma jakieś szanse na wzrosty w przyszłości.

Metod wykorzystania jest wiele, a to którą wybierzesz zależy tylko od Ciebie i tego co czujesz, że chcesz z tymi pieniędzmi zrobić.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie

Prowadzimy działania przez 19 godzin dziennie wybierając specjalnie dla Ciebie dobraną grupę docelową. Dzięki naszej promocji Instagrama oraz automatyzacji nie stracisz nawet minuty w ciągu dnia, a pierwsze efekty zobaczysz już po kilku godzinach promowania Instagrama. Zdobądź popularność oraz rozwiń swojego Instagrama.

Czy DePoint jest dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwinąć swoją markę i zacząć zarabiać więcej, to trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki promocji Instagrama zdobywamy nowych klientów oraz budujemy profil, a za tym idzie większa rozpoznawalność. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalną reklamę na Instagramie – to tylko z nami!

PODSUMOWANIE
Darmowe pieniądze – 50$ za samą rejestrację! 2-3 minuty roboty

⇢  W tym artykule przedstawiliśmy sposób na darmowe pieniądze, czyli aż 50$ za samą rejestrację!

Jeśli ktoś myśli, że to zbyt skomplikowane lub wcale nie jest darmowe, to oczywiście szanuję jego zdanie, jednocześnie to tylko może się wydawać trudne, ponieważ:

– sam przebieg rejestracji jest bardzo prosty i jesteśmy prowadzeni krok po kroku,
– zamiana XLM na Bitcoina, również jest bardzo prosta, jeśli ktoś nie będzie umiał sobie z tym poradzić, to jest masa poradników na YouTube,
– wypłata również nie wymaga zbyt wiele, gdyż nieważne jaki sposób wybierzemy, to do każdego z nich znajdziemy poradniki na YouTube, które poprowadzą Cię krok po kroku.

Masz pytania na temat Instagrama lub innych sieci społecznościowych? Zapytaj nas w komentarzach lub napisz do nas. Zawsze odpowiemy, jeśli zdołamy!

Chcesz wiedzieć jak działa promowanie na Instagramie? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *