Marketing-Na-Tik-Toku-Sekrety-Tiktoka-Tiktok-Polska
Marketing Na Tiktoku Jak Rozwinac Profil Na Tiktok 2 1
Marketing Na Tiktoku Jak Rozwinac Profil Na Tiktok 1 1

Promocja!

SEKRETY MARKETINGU NA TIKTOK’U.

PEWNE METODY NA ROZWÓJ KONT BIZNESOWYCH & OSOBISTYCH.

Ten ebook jest jak niezbędna pigułka wiedzy, którą powinieneś jak najszybciej spożyć, inaczej przepalisz budżet, oraz czas na testowanie rzeczy, które nie działają. Jeżeli szukasz konkretnej dawki informacji dla Twojego konta na TikToku i chcesz go używać w swoim biznesie tak, aby przynosił Ci zyski, to ten e-book jest dla Ciebie. To aż 107 stron, które zawierają najważniejsze praktyki w kontekście prowadzenia firmy na najszybciej rozwijającej się platformie XXI wieku.

 • Dowiesz się, jak tworzyć kreacje i angażujące filmy, które autorowi przyniosły liczne virale i czym się kierował, aby robić organicznie między 100 0000 – 600 000 wyświetleń per film. Schemat powtarzalny, który działa.
 • Poznasz najważniejsze praktyki na temat TikToka od osoby z weryfikacją, która przebrnęła przez liczne szkolenia i wie, czym powinieneś się kierować na swojej drodze do sukcesu
 • Odkryjesz tajemnice tworzenia reklam na TikToku od osoby, która pracuje w branży e-commerce na co dzień i wie, jak osiągać ponadprzeciętne rezultaty.
 • Otrzymasz SPECJALNY BONUS na końcu Ebooka, dzięki czemu nie zostaniesz na lodzie. To jedyny Ebook, który oferuje kontakt z jego Twórcą PO JEGO PRZECZYTANIU i rozwianie wszelkich Twoich wątpliwości 😍

⭐⭐⭐⭐⭐ (4,98/5 na podstawie 25 opinii klientów)

📅 Ostatnia aktualizacja e-booka: 27.06.2022 r.

69,00

 

Zobacz co znajduje się w ebooku
“Sekrety TikToka, pewne metody na rozwój kont biznesowych & osobistych”.

Marketing Na Tiktoku Jak Rozwinac Profil Na Tiktok 3 1
Marketing Na Tiktoku Jak Rozwinac Profil Na Tiktok 4 1

Chyba nie lubisz kupować w ciemno… Ja też nie. Dlatego poniżej zobacz szczegółową rozpiskę tego, co znajdziesz w ebooku po jego zakupie:

 • Strona 7 fenomen TikToka, dowiedz się więcej o fundamentach, które mają wpływ na popularność tej aplikacji i dowiedz się jak może Ci pomóc w biznesie
 • Strona 11 opowiada o specyfice contentu na TikToku i różnicach między innymi popularnymi platformami
 • Strona 16 to przewodnik opowiadający o cechach atrakcyjnego profilu
 • Strona 23 jest rozpoczęciem krótkiegoi poradnika dla niewtajemniczonych o podstawowych funkcjach aplikacji
 • Strona 28 to rozłożenie algorytmu TikToka na czynniki pierwsze, poznasz co wpływa na to, że część filmów staje się viralami a część nie
 • Strona 32 omawia techniki tworzenia atrakcyjnego contentu i kluczowe aspekty, o których musisz pamiętać, aby mieć szanse na viral
 • Strona 36 porusza kwestie ograniczeń i restrykcji na TikToku
 • Strona 38 dotyczy montażu i dobrych praktyk
 • Strona 41 ma za zadanie pokazać Ci przykładowe konta w formie inspiracji, które robią dobrą robotę na TT i omówić temat # i trendów, o których warto pamiętać
 • Strona 43 to popularna reklama organiczna na TikToku
 • Strona 48 rozpoczyna drugą sekcję książki, czyli tę stricte dotyczącą reklamodawców
 • Strona 50 prowadzi krok po kroku jak skonfigurować konto na TikTok Ads
 • Strona 55 omawia temat Pixela TikTok Ads i uczy jak go wgrać na stronę
 • Strona 60 tyczy się prawidłowego skonfigurowania panelu dla reklamodawców
 • Strona 66 to prawdziwa petarda, informująca o kluczowych aspektach do testowania w reklamach
 • Strona 71 omówienie celów reklamowych na TikToku
 • Strona 75 to kompleksowy poradnik, pokazujący w jaki sposób myśli autor książki i jak tworzy, optymalizuje i skaluje reklamy u klientów
 • Strona 79 poprowadzi Cię krok po kroku omawiając każdą opcję w panelu tworzenia kampanii
 • Strona 97 jest odpowiedzią na temat pojawiających się błędów na TikToku
 • Strona 103 to obiecany bonus i podsumowanie z kilkoma ciepłymi słowami od autora..

Warto. Jeżeli cenisz sobie wiedzę od praktyka ponad wiedzę specjalistów z jutuba, to ta książka jest dla Ciebie. Starałem się ją napisać maksymalnie przejrzyście, aby każdy, kto jeszcze nigdy nie próbował swoich sił z reklamą płatną, był w stanie przeprowadzić swoje pierwsze kampanie. I dlatego też gwarantuję Ci jeden bonusowy kontakt pozakupowy w formie mailowej, bo chcę, aby wszystko czego się dowiesz z tego ebooka było dla Ciebie jasne, a Ty, abyś miał maksymalne szanse na to, że Twoje kampanie będą rentowne. 

Główną ideą powstania tego ebooka było poprowadzenie Ciebie, Drogi Właścicielu Firmy / Influencerze “od a do z”, abyś z osoby która nie ma zielonego pojęcia o TikToku, stał się osobą, która jest w stanie stawiać pierwsze kroki używając reklam płatnych i aby zwiększyć Twoje szanse na Viralowe kreacje.

Jeżeli zastanawiasz się…

 • Czy TikTok będzie dobrym medium w Twojej firmie
 • Jaki jest tajemny klucz, aby odnieść sukces na TikToku
 • W jaki sposób wprowadzać nowe kampanie reklamowe

TO JUŻ NIE MUSISZ! Ten e-book, pomoże Ci z każdą przeszkodą na TikTok’u.

Metody, które poznasz w tej książce otwierają umysł. Są uniwersalne, przy odrobinie kreatywności możesz je zastosować również w Twoim biznesie, od zaraz. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać produkt, czy pozyskać nowe leady. Schemat skutecznej reklamy jest uniwersalny i DZIAŁA. 

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje konto, jesteś zdeterminowany do tego, aby zacząć działać na TikToku, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać, to ten ebook naświetli Ci kierunek, w jakim powinieneś podążać.

Ebook „Sekrety TikToka” prowadzi Cię krok po kroku do efektywnego zdobywania nowych, realnych obserwujących.

Wiem, jakie to uczucie, gdy dodajesz kolejną i kolejną kreację i okazuje się totalną klapą, ale wiem też, jakie to uczucie, gdy Twój film to viral, który generuje setki tysięcy wyświetleń. Nie obiecuję Ci, że po tym ebooku w magiczny sposób Twoje kampanie będą niczym niekończąca się machina złota, z której zawsze tylko wyciągniesz zyski, bo nie chcę Ci, drogi odbiorcu nawijać makaronu na uszy.. Ale obiecuję, że uzyskasz wartościowe porady i drogowskazy, które zmaksymalizują Twoją szanse na sukces. 

Wiedza to klucz w każdej dziedzinie życia, możesz albo przepalić tysiące złotych na kursy, albo tysiące złotych na marnowanie swojego budżetu reklamowego… a możesz po prostu zainwestować w tego ebooka za 1/10 tej kwoty i wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz na starcie. 

Ten Ebook to skarbnica wiedzy od profesjonalisty, który reklamy tworzy na co dzień, a do tego ma weryfikację i doświadczenie nie tylko z perspektywy biznesu, ale i influencera. Twój nauczyciel wie, czym cechują się jakościowe TikToki i jest gotów na to, aby pomóc Ci rozpocząć drogę z platformą, która jest na absolutnym TOPIE ostatnich lat.

Sprawdź Dokładnie Wszystkie Pytania
Gdzie Twoja Odpowiedź Brzmi TAK!

Czy dajesz mi gwarancję, że ten ebook będzie wart moich pieniędzy?

Tak, właśnie dlatego też jako gratis daję Ci możliwość jednorazowego bezpłatnego kontaktu w formie mailowej, gdzie odpowiem na Twoje dodatkowe pytanie. Normalne rozmowy z eksperami kosztują po 250zł za godzinę, a tu masz ją GRATIS, zawartą w cenie tej konkretnej, ponad 100 stronicowej książki za jedyne 69zł.

Co znajde w tym ebooku i czy będzie miało zastosowanie to w moim biznesie?

Ten ebook to pigułka najważniejszych informacji na temat TikToka, jaką możesz znaleźć w internecie, oraz wiedzę z doświadczenia osoby, która sama uzyskiwała setki tysięcy wyświetleń w swoich kreacjach i tworzy reklamy na co dzień. Wiedza w tej książce jest opisana tak, aby była łatwa do przyswojenia i na tyle uniwersalna, aby miała zastosowanie zarówno w e-commerce’ach, jak i w lokalnych biznesach, czy firmach potrzebujących leadów.